İletişim

 AÇIK ALAN ISITMA SİSTEMLERİ İLETİŞİM

Açık Alan Isıtma Sistemleri

ADRES : Nişantaşı Mahallesi Makami Sokak No:5 /B

                                                   Selçuklu /KONYA
TEL : 0 (332) 234 24 99
FAX: 0 (332) 236 50 24
MAİL: bilgi@gazteknikmuhendislik.com
WEB : www.gazteknikmuhendislik.com

İletişim için 27 cevap

 1. ARMAN BELLİ der ki:

  İyi günler
  Yabancı bir ülkede bulunan ortaklığımıza ait restaurant için dış mekan ısıtma sistemi(1000 m2)
  konusunda bilgi sahibi olmak istiyoruz.Bize fiyat teslim ödeme vs.konularda bilgi vermenizi talep ediyorum.

  Arman Belli
  Satınalma Dpt.

  • admin der ki:

   Sn Arman BELLİ,

   Restoranınızın dış mekanının ısıtılması için radyant seçimi ve yerleşimi için bize mevcut açık alanınızın eni boyu ve yüksekliği gerekiyor. Bir ezkiz gönderebilirseniz verimli bir çalışma yapabiliriz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

  • ahmet belli der ki:

   sayın ilgili merhabalar ilgili çalışmanız için hazır edilmiş proje veya taslağınız var ise tarafımıza gönderirseniz mevcut mahaliniz için gerekli çalışma yapılarak teklif bilgisini iletiriz.iyi çalışmalar dileriz.Not:iletişim bilgilerinizi mail adresimize iletirseniz memnun kalırız.

 2. özgür saçıntı der ki:

  merhaba,
  2,98m yüksekliğinde içinde raf sistemi olan yaklaşık 300 metre kapalı alanlı depomuzun 16 derece sıcaklığın altına düşürmeden ısıtmak istiyoruz konuyla ilgili ısıtma sistem önerileriniz ve fiyat bilgisi paylaşırsanız seviniriz

  • admin der ki:

   Sn Özgür Saçıntı

   Depo yüksekliğiniz düşük olduğu için diğer açık alan ısıtma sistemleri seçeneklerinden radyant ısıtma çok uygun olmayacaktır. Deponuzda belirleyici etken ortam sıcaklığı olduğu ve yüksekliğin düşük olmasından dolayı. Sıcak hava jeneratörleri çok daha verimli olacaktır. Sıcak hava jeneratörleri doğalgaz yada lpg ile çalışan ortamdan aldığı gazı ısıtarak bir fan yardımıyla tekrar oratama veren, yakmış olduğu atık gazlarıda arkasında bulunan baca sisteminden atan cihazlardır. Termostat yardımıyla da istemiş olduğunuz sıcaklığı sıcak hava jeneratörüne bildirerek deponuzun sıcaklığını istediğiniz sıcaklıkta tutabilirsiniz.
   Deponuzun ısıtılmasına yönelik proje çalışması en kısa sürede mühendislerimizce çalışılacak ve sıcak hava jeneratörü fiyat teklifi tarafınıza mail olarak gönderilecektir. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 3. CELİL DOĞAN der ki:

  165-1009 RADYANT SİSTEMİ – DOĞALGAZ’lI (düz tip Tip Borulu Üniter Radyant Isıtıcı 55 Kw ,Çelik Borular (Gaz Hatları İçin) ,Kaynaklı Boru Montaj Malzeme Bedeli %25 ,Doğalgaz Küresel Vanaları ,Doğalgaz Filitreli Emniyet Kapatmalı Regülatör , (Elektrik tesisatı dahil) ,Oransal Elektrikli Kanal Termostadı 35 C’ye kadar ,Ekzost Borulaması ,Kontrol Panosu (Elektrik Tesisatı Kabloları Dahil) ad 4,00
  Fiyat verebilrisiniz

  • admin der ki:

   Sn Celil Doğan,

   Radyant ısıtma sistemleri konusunda taahüt hizmetimiz yoktur. Bu nedenle seçmiş olduğunuz ürünlerle ilgili iskontolu fiyat teklifimiz mail adresinize gönderilmiştir. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 4. kemal akçor der ki:

  10 metre uzunluk 6 metre genişlik 4.5 metre yükseklik olan bahçemizi yaklaşık 18 ila 22 derece ısıtma işlemi için seramik olan ısıtıcılardan almak isterim .yaklaşık kaç adet lazım ve adet fiyatı ,selamlar

  • Ferhat ÖRS der ki:

   Sn kemal AKÇOR

   Radyant ısıtıcı çalışma mantığı gereği ortamı ısıtmayan cihazlardır. Dolayısıyla radyant ısıtıcı ile ısıtılan bir mekanda ortam ısınmamakta. altında bulunan nesneler ve insanlar ısınmaktadır. Dolayısıyla bir radyant ısıtıcı altında oturan insan konfor sıcaklığı olarak 10 derece fazla hisseder. Yani dışarısı 10 dereceyse radyant ısıtıcı altında oturan bir insan 20 derece hissedecektir. belirttiğiniz ölçülere göre hesaplandığında size 4 adet seramik plakalı radyant cihaz yetecektir. Radyant ısıtıcı ile ilgili fiyat teklifi tarafınıza fizibilite raporu ile en kısa zamanda gönderilecektir.
   Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 5. ahmet özyurt der ki:

  110 m2 acilir cam sistemi ve acilir tente olan mekanim icin isitma sitemi dusunuyorum. Yuksekli 240-300 cm dir. 750×1300 cm …. Fanli isitici daha kullanisli mi olur. Fiyat ne kadara mal olur…

  • Ferhat ÖRS der ki:

   Sn Ahmet ÖZYURT

   Belirttiğiniz katlanır cam ile ve Yukarıdan açılır kapanır tente sistemi ile düzenlenmiş mekanlar için hem sıcak hava jeneratörü, hem seramik plakalı radyant ısıtıcı hemde borulu radyant ısıtıcı uygun olmaktadır. Kış bahçenizin ısıtma sistemini eğer sıcak hava jeneratörü ile yaparsanız biraz daha konforlu bir ısıtma gerçekleştirmiş olursunuz. Çünkü sıcak hava jeneratörleri ortamı ısıtan cihazlardır. Dezavantajı ise eğer mekanınız sigara içilen bir mekansa sık sık cam yada yukarıdaki tenteyi açarak havalandıracağınız için ısıtığınız hava bu havalandırma işlemi sırasında kaçacak buda sizin yakıt maliyetinizi oldukça fazla arttıracaktır. Oysa seramik radyant veya borulu radyant ısıtıcı seçeneklerinden birini seçerseniz ortam ısınmadığından havalandırma işlemi sırasında dışarıya çok fazla ısı kaçmayacak ve yakıtınız çok etkilenmeyecektir.
   Radyant ısıtıcı seçenekleri arasında ise seramik plakalı radyantlar daha uygun gözüküyor. Çünkü borulu radyantlar yüksek kapasiteli cihazlar olduklarından tentenizin yüksekliği düşük olduğundan altında oturan müşterilerinize rahatsızlık verecektir.
   Radyant ısıtıcı ile ilgili fiyat teklifimiz mühendislerimizce hesaplanarak en kısa zamanda tarafınıza iletilecektir.
   Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 6. MEHMET ARU der ki:

  ankarada marke tve cafe ısıtma sisitemleri telefonunuza ulaşamıyoruz 0532 *** ** ** bizim tel

 7. talha acarlıoğlu der ki:

  50 mt kare olan kış bahçemizi 17-20 derecenin altına düşürmek istemiyoruz. bahçemizin eni 10 mt genişliği 5 mt yükseklik ise 3,5 mt dir. ana cadde üzerinde şehir merkezindedir. rüzgarı seven bir zemindeyiz. etrafımız binalarla çevrilidir. 4 adet ısıtma düşünüyoruz. lokal şekilde ısınmasını tercih ettiğimiz için bu cihaz çok uygun. mevzu bahis cihaz ufo tarzı doğalgazlı olan. bütün analizlerimi yaptım. tek ihtiyacım olan şey yazdıklarım hakkında bilgi ve cihaza adet bazında fiyat istiyorum. belki sizi tatmin edecek şekilde yazamadım ama size kendimi ifade etmeye çalıştım. ivedi cevabınıza göre şekilleneceğiz. ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

  • Ferhat ÖRS der ki:

   Sn Talha ACARLIOĞLU,

   Kış bahçenizin ısıtılması için en uygun çözüm seramik plakalı radyant ısıtıcılardır. Böylelikle lokal ısıtma yapabilirsiniz. Konu ile ilgili en kısa sürede size geri dönülecektir. iyi çalışmalar diliyoruz.

 8. Ercan coskun der ki:

  Cafeteryamda kullanabilecegim ısıtıcı sistemlerinde yardımcı olmanızı istiyorum.radyan ısıtıcı için yükseklik konusunda sıkıntı çıktı tavan alçak bu yüzden sıcak hava ufleyen tarzlar daha uygun dediler

 9. Ercan coskun der ki:

  İletişim numaraniz sürekli meşgul vede bana acil lazım

  • Ferhat ÖRS der ki:

   Sn Ercan COŞKUN,

   Öncelikle Telefonlerımızdaki yoğunluk için özür dileriz. Yüksekliğiniz borulu radyant sistemleri için çok düşükse küçük kapasiteli seramik radyant ısıtıcıları önerebilirim. Sıcak hava jeneratörleri ortamı ısıtan cihazlar olduğundan sigara içilen bir mekanı ısıtacak iseniz havalandırma için açtığınızda ısı kaybınız da artacaktır. Bu durum doğalgaz faturalarınıza olumsuz yansıyacaktır. En kısa sürede tarafınıza mühendislerimizce geri dönüş yapılacaktır. iyi çalışmalar dileriz.

 10. YÜCEL KARAMANOĞLU der ki:

  SAYIN YETKİLİ MERHABALAR
  BAGCILARDA BULUNAN DERNEK LOKALİMİZ İÇİN EUGEN S60 GİBİ BİR CİHAZI İHTİYACIMIZ VARDIR.FİYATINI MONTAJ DAHİL FİYAT VERİRSENİZ SEVİNİRİM.
  İRTİBAT TEL 0533 *** ** *

  • Ferhat ÖRS der ki:

   Sn Yücel KAHRAMANOĞLU,

   Sıcak hava jeneratörü için tarafınıza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 11. bilal öztaş der ki:

  kolay gelsin.
  7 m x 10 m ofis, tavan yüksekliği 3,50 m olan iş yerimi ısıtmak istiyorum. nasıl bir cihaz almalıyım. fiyatlandırma yapılırsa sevinirim. Not : bulunduğumuz yerde doğalgaz imkanı vardır.

  • Ferhat ÖRS der ki:

   Sn Bilal ÖZTAŞ,

   Bahsetmiş olduğunuz ısıtmak istediğiniz alan dış mekan ise bu yükseklik için doğalgazlı seramik plakalı radyant ısıtıcıları önerebilirim. Kapalı alan ise sıcak hava jeneratörleri işinizi görecektir. Yalnız sıcak hava jeneratörünü kullanabilmeniz için kapalı alanınızın odalar halinde bölünmüş olmaması gerekmektedir. . Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 12. METEHAN SÖNMEZ der ki:

  11 metre uzunluk 6.70 cm genişlik 3mt yuksek alanımız mevcut.Bunun 3mt -11mt acılır kapanır sıstem ile kapalı. Bu alanı ısıtmak için gereklı ısıtıcı modelı hangısıdır. işletmeye malıyetı ne kadar olur? Bu konuda yardımcı olabılırmısnız? Gereklı doğalgazlı radyant ısıtıcı modellerı elınızde mevcutmu? Gereklı konuda yardımlarınızı rıca ederım.
  Tesekkurler. İyi çalışmalar

  • Ferhat ÖRS der ki:

   Sn Metehan SÖNMEZ,
   Anladığım kadarıyla dış mekanınızı ısıtmak istiyorsunuz. Verdiğiniz ölçülere göre burası için en uygun ısıtma çözümü seramik plakalı radyant ısıtıcılar gözüküyor. Vermiş olduğunuz ölçülere göre projelendirme ve hesaplamalardan sonra fiyat teklifimiz mail yoluyla tarafınıza iletilecektir. Ayrıca mekanınız için örnek fizibilite çalışmamızda mail yoluyla gönderilecektir. Böylelikle giderleriniz ve yapmış olduğunuz yatırımın size ne kadar sürede geri döneceğini de inceleme şansını bulabilirsiniz. Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 13. murat der ki:

  460 m alan basket sahasi.
  Yan 4 m yuksek
  Orta 7 m yuksek.
  25 * 17.
  Ne onerirsiniz kisin icin istanbulda.

  • Ferhat ÖRS der ki:

   sn Murat BEY,

   Söylemiş olduğunuz yükseklik Borulu radyant ısıtıcılar için uygundur. Ortaya en yüksek kısma borulu radyant asabilirsiniz. BURAYI tıklayarak doğalgazlı borulu radyant ısıtıcıları inceleyebilirsiniz. Ortaya borulu radyant asmanız durumunda sahanın kenar kısımlarında ölü noktalar oluşacaktır. Eğer oranında ısıtnmasını düşünüyorsanız sahanın yan taraflarına da seramik plakalı radyant ısıtıcı öneririm. BURAYI tıklayarak seramik plakalı radyat ısıtıcı modellerini inceleyebilirsiniz. Mekanınızın ısıtılması için uygun cihazlar ile fiyat teklifi en kısa sürede mühendislerimizce hesaplanarak tarafınıza gönderilecektir. İyi çalışmalar dileriz.

 14. bilal sönmez der ki:

  fabrika ısıtma sistemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>